Vrlo sam zadovoljna. Sve ste odradili, proveli cijeli postupak uz moj minimalni angažman i to kada ste me pozvali za potrebe postupka.
Odvjetnica je bila vrlo susretljiva i draga i što je najvažnije postupak je okončan. Iako se ne radi o velikom iznosu bez suradnje sa Drugom fundacijom niti toga ne bi bilo.
